Skip to content

O mnie.

itsme_photoMoim głównym hobby jest środowisko growe, amatorska grafika komputerowa oraz fotografia.

Pozwolę sobie zacząć od fotografii. Robienie zdjęć zawsze sprawiało mi przyjemność i satysfakcję. Jest to jedna z możliwości dzięki której mogę zatrzymać czas, uchwycić ważną chwilę, emocje. Jestem osobą która lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Zdjęcia które wykonuję muszą być idealne i dopieszczone. Jestem początkującym fotografem więc nie wyłapię wszystkich błędów, lecz staram się rozwijać swoją wiedzę na ten temat. Lubię minimalizm. Myślę, że dobrym przykładem jest moja strona. Jest prosta, czytelna, bez zbędnych bajerów. Grafiką zainteresowałem się kilka lat temu. Nie robię spektakularnych rzeczy. Trenuję na tworzeniu logotypów na strony internetowe, tworzeniu szablonów oraz różnych mniejszych projektów. 

(Prace dostępne są na deviantART-cie)

Poza wyżej wymienionymi rzeczami prowadzę własnego bloga, gdzie wrzucam mini recenzje gier komputerowych, własne przemyślenia oraz inne teksty. Nie zarabiam na żadnej z wymienionych rzeczy. Robię to dla własnej przyjemności i satysfakcji. 

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o mnie? Wpadnij na poniższe strony. Może dowiesz się czegoś ciekawego. Znajdziesz mnie m.in na: Facebook-u, LastFM-ie, Filmweb-ie, Steam-ie, Battlelog-u, Youtube.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone! © 2010-2020
Wordpress.pl stat4u

  • Facebook