Skip to content
1 Maj / Szogunasty

Mini-recenzja. Hitman Absolution.

mini_recka_hitman

Zabierałem się do tej mini-recenzji kilka razy i zawsze miałem problem z odpowiedniem opisaniem tej produkcji. Przerzuceniem swoich odczuć na wirtualny papier. Myślę, że teraz w końcu uda mi się chociaż trochę opisać swoje odczucia. Jak dobrze pamiętam nigdy nie byłem specjalnym fanem poprzednich Hitmanów. Pewnie dlatego, że byłem dosyć młodą osobą i poziom trudności mnie momentami przerastał przez co szybko rezygnowałem. 

hitman_mini

Po ogłoszeniu nowej odsłony pomyślałem, że pora przekonać się do tego tytułu. Gry nie kupiłem w dniu premiery, cieżko było mi się zebrać do rozpoczęcia przygody. W końcu gdy nadażyła się promocja bez zawachania chwyciłem za pudełko. Pierwszy kontakt "Rozgrzeszeniem" jak najbardziej pozytywny. Ciekawe wprowadzenie, udzwiękowienie i grafika która potrafiła wycisnąć ostatnie poty z mojego sprzętu. Początkowo odniosłem wrażenie, że znacznie obniżył się poziom trudności. Grało się przyjemnie ale nie czułem żadnego wyzywania, mimo, że grałem na średnim poziomie trudności. Ale jak każdy z Nas wie, że w graniu w gry komputerowe chodzi o dobrą zabawę a nie męczenie się i wyrywaniu włosów z głowy, prawda? Fabuła jest interesująca, momentami dynamiczna i przejrzyście poprowadzona. Nie czujemy się zagubieni lecz możemy przewidzieć niektóre nadchodzące wydarzenia, poniekąd także zakończenie.

Najnowsze dziecko IO Interactive jest godne polecenia dla fanów serii jak i nowych graczy którzy pragną poznać Agenta 47. Bawiłe się świetnie, myślę, że Wy także się nie zawiedziecie. 🙂

komentarze 2

zostaw komentarz
  1. Wujo01 / 14 sierpień 2013

    Jak nie przepadałem za Hitmanem to Rozgrzeszenie mnie przekonało. 

  2. Board.Fpp.pl / 15 lipiec 2014

    Kapitalna wypowiedź. Właśnie takiego podejścia szukałem.

    Przekażę tę stronę przyjaciołom. Obiecuję że będę tu zaliczał koleje odwiedziny.
    Powodzenia w dalszym prowadzeniu.

Zostaw komentarz

Szablon Paperpunch. Modified by Szogunasty.
Wordpress.pl stat4u